Tento projekt vám přináší DP REAL IMMO s.r.o.. Naše další projekty naleznete zde

Standardy

Naším cílem bylo vytvořit rodinné domy s dostatečným počtem místností, úložným prostorem, možností pohodlného parkování, ideální velikostí zahrad a nízkými měsíčními náklady na provoz. To vše se nám podařilo spojit s moderním designem a kvalitními materiály.

Exteriér domu zdobí obklad z umělého kamene, velkoformátová polofrancouzská okna a prosklená stěna v obývacím pokoji. Pro okolí domu navrhl architekt moderní, ale přitom útulné zahrady s okrasnými keři, stromky, kůrou a nově založeným trávníkem. Na pozemku každého domu je instalována podzemní nádrž na dešťovou vodu o objemu 3 m3. Na oplocení jsou umístěny tmavé folie pro zachování soukromí a komfortu. Domy A1-3 mají šikmé střechy, domy B4-9 střechy ploché.

Na každém domě je umístěna fotovoltaika, která je napojena na bateriové úložiště a chytrý rozvaděč. Po celé ploše domu je podlahové vytápění napojeno na elektrický kotel. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Díky technologii fotovoltaiky ušetříte až 40% měsíčních nákladů. Energetickou náročnost budovy ve skupině B zajišťuje kvalitní izolace a trojskla ve všech místnostech.

Ve vstupní předsíni domu Vás zaujme designová alternativa zábradlí. V předsíni a koupelnách je podlaha pokryta dlažbou, v obytných místnostech je plovoucí podlaha. V obývacím pokoji je možnost napojení krbových kamen. V přízemní koupelně se nachází sprchový kout, žebříkové topení, umyvadlo s nábytkem a připojení na pračku se sušičkou. V hlavní koupelně je vana, umyvadlo s nábytkem, zrcadlo, závěsné wc a žebříkové topení. K hlavní ložnici náleží samostatná šatna. Druhá šatna je pak společná a může sloužit i jako komora či sklad.

O bezpečnost v domě se bát nemusíte. Každý interiér má vlastní zabezpečovací systém od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany.

Společná příjezdová cesta má designové osvětlení, které funguje podle astronomických hodin. Pozemní komunikace v ulici Volgogradská prochází v současné době renovací a v příštích měsících bude pokryta novým asfaltem.

standard-1
standard-2
standard-3
standard-6
standard-7
standard-10
standard-a-1
standard-a-2
standard-a-3
standard-a-4
standard-a-5
standard-a-6

Máte dotazy?

Najděte svůj vysněný domov s pomocí našeho zkušeného realitních makléře, který vám se vším rád a ochotně pomůže. Je tady pro Vás každý den od 8:00 do 19:00.

RD Volgogradská Vám přináší
developerská společnost

RD Volgogradská Vám přináší

Oblíbený liberecký developer moderních bytových rezidencí a rodinných domů, který stojí za vznikem například rezidence Riegrova, vila Purkyňova a řadou dalších známých projektů.

přejít na DP REAL IMMO

Partneři projektu

generali
partner-oberbank
partner-kreibich
ika
danlux-2
partner-kuchyne-havelka