Tento projekt vám přináší DP REAL IMMO s.r.o.. Naše další projekty naleznete zde

Zelený projekt s výhledem na Ještěd

Pod libereckou ikonou, Ještědem, vznikly energeticky úsporné rodinné domy, které splňují všechny předpoklady moderního bydlení.

Jedná se o klidnou oblast, kde převažuje zástavba rodinných domů a je považována za jednu z nejlepších lokalit ve městě.

Z nově vzniklých zahrad, které celý projekt rozzářili zelenou barvou, budete mít celoročně krásný výhled na Ještěd a lyžařský areál.

 

Zelený projekt s výhledem na Ještěd

Za 5 minut po celém městě

Z projektu RD Volgogradská se dopravíte do 5 minut jízdy autem téměř na všechny důležitá místa ve městě.

V blízkosti je lyžařský areál a  mnoho turistických tras pod Ještědem. Dobře dostupné je obchodní centrum Nisa a supermarket Billa. Do centra města se dopravíte za 5 minut jízdy autem nebo tramvají za 8 minut. Je-li pro Vás důležitá rychlostní silnice Praha <-> Liberec, budete jí mít pouze 2 minuty od domu.

V okolí je veškerá občanská vybavenost (střední a základní školy, školky, pošta, potraviny, MHD a mnoho dalšího).

Za 5 minut po celém městě

Máte dotazy?

Najděte svůj vysněný domov s pomocí našeho zkušeného realitních makléře, který vám se vším rád a ochotně pomůže. Je tady pro Vás každý den od 8:00 do 19:00.

RD Volgogradská Vám přináší
developerská společnost

RD Volgogradská Vám přináší

Oblíbený liberecký developer moderních bytových rezidencí a rodinných domů, který stojí za vznikem například rezidence Riegrova, vila Purkyňova a řadou dalších známých projektů.

přejít na DP REAL IMMO

Partneři projektu

generali
partner-oberbank
partner-kreibich
ika
danlux-2
partner-kuchyne-havelka